h

Nieuw bestuur voor onze afdeling

17 oktober 2018

Nieuw bestuur voor onze afdeling

Foto: SP

Op de Algemene Leden Vergadering van 16 oktober heeft er een wisseling in het bestuur plaatsgevonden. 

De afgelopen tijd is er veel gedaan en gebeurt binnen de afdeling, het niet meedoen met de raadsverkiezingen in maart, het daarmee opnieuw invulling geven aan de poltieke ambities en persoonlijke omstandigheden maakten het voor het zittende bestuur noodzakelijk om de posities ter beschikking te stellen en met nieuwe taakverdelingen en mensen de veranderingen vorm te gaan geven.

Het nieuwe bestuur bestaat uit:

Voorzitter: Jeroen Rensen

Secretaris: Wim Beestman

Penningmeester: Raymond van der Laan

Algemeen lid: Rene Wevers

Algemeen lid: Mos Meijler

Met deze groep bestuursleden gaan we verder bouwen aan een mooie afdeling in Winterswijk

Reactie toevoegen

U bent hier